PAKIET BORELIOZOWY

Badanie boreliozy

Pakiet boreliozowy jest kompletem badań zlecanych przez różnych lekarzy w zależności od specjalizacji w kierunku diagnozy boreliozy. Dzięki temu po jednym pobraniu krwi mamy wynik, który można pokazać na wizycie lekarskiej: interniście, pediatrze, dermatologowi, zakaźnikowi, neurologowi.

Pakiet Boreliozowy obejmuje badanie krwi pod kątem poziomu krętka Borrelia burgdorferi oraz poziomu przeciwciał występujących w naszym krwiobiegu. Poziom poszczególnych elementów, wskazuje lekarzowi zastosowanie właściwej terapii. Dzięki umowie z siecią laboratoriów DIAGNOSTYKA w sposób prosty, szybki i tani zostaną Państwo przebadani w dowolnym laboratorium w Polsce. Więcej o samej boreliozie, rozpoznaniu oraz leczeniu w opracowaniu medycznym autorstwa Specjalisty neurologa - dr Katarzyny Toruńskiej - https://emg-neurolog.pl/borelioza/ .

Jeśli podejrzewasz u siebie boreliozę wykonaj Pakiet Boreliozowy i skonsultuj go z lekarzem specjalistą. 

Pakiet Boreliozowy to zbiór najistotniejszych parametrów badanych z pobranej krwi, które wspomagają diagnozę Boreliozy. Przy jednym pobraniu otrzymujemy wyniki aż 5 parametrów w kierunku oceny obecności boreliozy: 
  • Borelioza IgG,

  • Borelioza IgM,

  • Borelioza IgG met. western-blot,

  • Borelioza IgM met. western-blot,

  • Borelioza pc. p. VIsE/C6 - ilościowo, monitorowanie leczenia.

Cena 450 zł za wszystkie badania – średnia cena w Polsce ok. 880 zł. Sprawdź sam w cennikach badań dostępnych laboratoriów.

Borelioza - co należy wiedzieć o chorobie? Jakie są objawy? Na co zwrócić szczególną uwagę. Odpowiedzi na te pytania i wiele innych znajdziecie na stronie w pełni poświęconej opisie choroby.  Jak otrzymać skierowanie na badanie krwi? - należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie - na adres mailowy Pacjent otrzyma maila z potwierdzeniem zarejestrowania - po opłaceniu badania, Pacjent na maila otrzyma skierowanie na badanie krwi - skierowanie należy wydrukować i udać się do wybranej placówki sieci Diagnostyka. Skierowanie na badania krwi nie wymaga obecności w gabinecie lekarskim. Rejestracji pacjenta można dokonać w gabinecie zaraz po wizycie u Pani Doktor, jak również w domu poprzez formularz umieszczony na naszej stronie. Dla osób mających problemy z wypełnieniem danych umożliwiamy kontakt z naszym konsultantem telefonicznym pod numerem telefonu tel.: +48888491345Konsultant odpowie na Państwa pytania związane z przebiegiem rejestracji, jak również pomoże w wypełnieniu formularza. Po zakończeniu wprowadzania danych i wypełnieniu wszystkich wymagań rejestracyjnych na Państwa pocztę elektroniczną przesłane zostanie skierowanie na badanie krwi. W punkcie pobrań pracownicy będą oczekiwać na skierowanie w formie papierowej lub elektronicznej. Zwracamy Państwa uwagę na potrzebę wpisania poprawnego adresu e-mail, aby informacja z naszego gabinetu trafiła do właściwej osoby. Opłaty można dokonać w formie elektronicznej na numer konta: 55 2530 0008 2229 1094 7403 0001. Pamiętając jednocześnie, że jest to najistotniejsze wymaganie rejestracyjne, które gwarantuje pomyślne zakończenie procesu rejestracyjnego i przekazanie skierowania na Państwa adres.
Zapisz się online