Ankieta tężyczki

Ankieta tężyczki jest opracowana przez dr Katarzynę Toruńską.

Prosimy odpowiedzieć na wszystkie pytania, w każdym z nich można wybrać kilka odpowiedzi. Po uzupełnieniu ankiety i podaniu adresu mailowego otrzymają Państwo wstępne wskazania diagnostyczne dalszego postępowania.  Ze względu na dużą powszechność występowania objawów tężyczkowych opracowaliśmy dla Państwa ankietę, na podstawie której będą państwo mogli się zorientować czy objawy, z którymi Państwo się borykają mogą świadczyć o tężyczce.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety tężyczkowej jednocześnie przypominając, że została ona stworzona na potrzeby wewnętrzne placówki w której pracujemy i nie jest powszechnie dostępna. Wypełniona ankieta zostanie przez nas oceniona, a odpowiedzi oraz wstępne zalecenia otrzymają Państwo drogą elektroniczną. Podkreślamy, że ankieta tężyczki ma charakter przesiewowy i ma na celu znalezienie pacjentów zagrożonych tężyczką, aby następnie skierować ich na dalszą diagnostykę i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Ankieta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania adresu @ w celu wysłania wyniku testu.

Dolegliwości neurologiczne
Dolegliwości kardiologiczne:
Inne dolegliwości:
Choroby:
Stany Chorobowe:
Odbyte zabiegi/operacje:
Inne stany:
Leki i rodzaje leczenia:
Tryb życia:
Nałogi:
Captcha

Aniketa tężyczki – wynik na @ w ciągu 3 dni roboczych.

Podając adres mailowy przy Ankiecie wyrażam zgodę na wysyłanie ofert handlowych oraz informacji na podany adres i wykorzystanie danych osobowych przez Gabinet online.Email
imię

Test tężyczka – wynik wg skali

od 101 bardzo wysokie prawdopodobieństwo występowania tężyczki
61 – 100 wysokie prawdopodobieństwo występowania tężyczki
41 – 60 prawdopodobieństwo występowania tężyczki
00 – 40 niewielkie prawdopodobieństwo tężyczki