badanie krwi
STREFA PACJENTA

Badanie krwi w kierunku neurologicznym

Zapisy na badanie krwi >>>
Pakiet badań krwi chorób neurologicznych

Badanie krwi w kierunku neurologicznym

Badanie krwi neurologiczne

Jednym z podstawowych elementów niezbędnych do poprawnego zidentyfikowania danej jednostki chorobowej jest przeprowadzenie analizy krwi. Badania tego typu pomagają lekarzowi w ocenie, z jaką chorobą mamy do czynienia, jakie należy podjąć czynności medyczne oraz jakie należy zastosować leczenie.

Pakiety badań krwi: tężyczkowy, boreliozowy, neurologiczny zostały opracowane przez dr Katarzynę Toruńską i w tej formule dostępne są wyłącznie w naszych Gabinetach.

W związku z tym mamy przyjemność poinformować Państwa, iż podjęliśmy współpracę z laboratoriami „DIAGNOSTYKA”. Od tej pory poprzez naszą stronę internetową, kontakt telefoniczny, bądź w naszych gabinetach można będzie dokonać rejestracji pod kątem dalszej diagnostyki schorzeń neurologicznych zamawiając i wykonując badanie krwi neurologiczne. W tym celu skierowania na badania podzielone są na trzy pakiety (pakiety neurologiczne w przygotowaniu):

Badanie krwi w kierunku neurologicznym

Na uwagę zasługuje fakt, iż pobrania materiału do analizy można dokonywać w całym kraju, w wybranej przez Państwa placówce, w dowolnym terminie. Wykaz punktów pobrań znajdziecie Państwo na stronie internetowej DIAGNOSTYKI pod adresem https://diag.pl/katalogi/placowki/.

Skierowanie na badania nie wymaga obecności w gabinecie lekarskim. Rejestracji pacjenta można dokonać w gabinetach zaraz po wizycie neurologicznej l, badaniu EMG, jak również w domu poprzez formularz umieszczony na naszej stronie internetowej pod adresem https://emg-neurolog.pl/zapisz-sie-na-badanie-krwi/. Dla osób mających problemy z wypełnieniem danych umożliwiamy kontakt z naszym konsultantem telefonicznym pod numerem telefonu +48 888 491 345 , który odpowie na Państwa pytania związane z przebiegiem rejestracji, jak również pomoże w wypełnieniu formularza. Proponujemy również połączenie z rejestracją gabinetu pod numerem telefonu +48 604 964 039.

Po zakończeniu wprowadzania danych i wypełnieniu wszystkich wymagań rejestracyjnych na Państwa pocztę elektroniczną przesłane zostanie skierowanie na badanie. W punkcie pobrań pracownicy będą oczekiwać na skierowanie w formie papierowej lub elektronicznej, dlatego zwracamy Państwa uwagę na potrzebę wpisania poprawnych danych i adresu e-mail, aby informacja z naszego gabinetu trafiła do właściwej osoby. Opłaty za badanie naleźy dokonać w formie elektronicznej na numer konta:  55 2530 0008 2229 1094 7403 0001, pamiętając jednocześnie, że jest to najistotniejsze wymaganie rejestracyjne, które gwarantuje pomyślne zakończenie procesu rejestracyjnego i przekazanie skierowania na Państwa adres.

BLOG

Dieta magnezowa
Jak wzbogacić dietę w magnez? Pięć łatwych sposobów
Czytaj więcej
magnez w depresji
Rola magnezu w leczeniu depresji
Czytaj więcej
Nowy lek w pląsawicy Huntingtona
Czytaj więcej
Logo gabinetu dr Katarzyny Toruńskiej