Badanie krwi w kierunku tężyczki
GABINET NEUROLOGICZNY

Badanie krwi neurologiczne

Zapisz się na badanie krwi >>>
Rezerwacja online
Zapisz się na dogodny dla Ciebie termin
E-Wizyta neurologiczna
Prowadzona przez specjalistę neurologa
Nowoczesna diagnostyka
Autorskie testy i zestaw badań laboratoryjnych

PAKIET BOLERIOZOWY

Pakiet Boreliozowy jest kompletem badań zlecanych przez różnych lekarzy w zależności od specjalizacji w kierunku diagnozy boreliozy. Dzięki temu po jednym pobraniu krwi mamy wynik, który można pokazać na wizycie lekarskiej: interniście, pediatrze, dermatologowi, zakaźnikowi, neurologowi.

Pakiet Boreliozowy obejmuje badanie krwi pod kątem poziomu krętka Borrelia burgdorferi oraz poziomu przeciwciał występujących w naszym krwiobiegu. Poziom poszczególnych elementów, wskazuje lekarzowi zastosowanie właściwej terapii. Dzięki umowie z siecią laboratoriów DIAGNOSTYKA w sposób prosty, szybki i tani zostaną Państwo przebadani w dowolnym laboratorium w Polsce. Więcej o samej boreliozie, rozpoznaniu oraz leczeniu w opracowaniu medycznym autorstwa Specjalisty neurologa – dr Katarzyny Toruńskiej.

Pakiet Boreliozowy to zbiór najistotniejszych parametrów badanych z pobranej krwi, które wspomagają diagnozę Boreliozy. Przy jednym pobraniu otrzymujemy wyniki aż 4 badań w kierunku oceny obecności boreliozy:

> Borelioza IgG,

> Borelioza IgM,
> Borelioza IgG met. western-blot,
> Borelioza IgM met. western-blot.

Cena 380 zł za wszystkie badania – średnia cena w Polsce ok. 880 zł. Sprawdź sam w cennikach badań dostępnych laboratoriów.

BLOG

Neuropatia cukrzycowa diagnostyka i leczenie
Testowy skrócony opis postu.
Czytaj więcej
Hiperwentylacja
Czytaj więcej
moja siostra borelioza
Moja siostra Bolerioza
Czytaj więcej