Wizyta online

e-wizyta neurologiczna

wizyta neurologiczna online

E-wizyta

Wizyta online neurologiczna

Drodzy Pacjenci, wprowadzona od 2018 r. nowa możliwość wizyt neurologicznych – wizyta online. Powstały one z myślą o pacjentach, którzy nie są w stanie przyjechać na wizytę do gabinetu ze względu na stan zdrowia lub odległość.

Jest to pełnoprawna wizyta neurologiczna; rejestracja z danymi osobowymi Pacjenta, Karta Pacjenta, recepty, zwolnienia lekarskie.

W chwili obecnej zalecenia, skierowania na badania diagnostyczne, recepty, zwolnienia lekarskie wysyłamy drogą elektroniczną do Pacjenta,  pracodawcy i ZUS.

Wizyta online dotyczy chorób i dolegliwości neurologicznych osób dorosłych i jest prowadzona przez dr Katarzynę Toruńską min.:

> tężyczka
> bóle 
> stres, nerwica
> padaczka
> polineuropatia
> migrena, napięciowy ból głowy
> bóle korzeniowe i neuralgiczne
> udar mózgu
> borelioza
> zespół cieśni nadgarstka
> stwardnienie zanikowe boczne
> zespoły otępienne

Przed wizytą istnieje możliwość przesłania aktualnych badań związanych z tematem wizyty na adres rejestracja@emg-neurolog.pl. W trosce o najwyższą jakość wizyty online, podajemy parametry techniczne, które są wymagane do optymalnego przeprowadzenia wizyty:

· Procesor Intel Core™ 2 Duo 1.67GHz lub wyższy

· 2GB pamięci RAM lub więcej

· 32 bitowa karta graficzna kompatybilna z Microsoft DirectShow

· System: Microsoft Windows XP SP3 / Windows Vista / Windows 7 /Windows10 / Urządzenie z systemem Android lub iOS

· Zainstalowany DirectX 9.0c

· Kamera internetowa i mikrofon

· Łącze internetowe – optymalna prędkość 2.0 mb/s ( przed wizytą konieczne sprawdzenie prędkości łącza np.: http://www.speedtest.pl/).

REJESTRACJA NA WIZYTĘ ONLINE

Prosimy o przygotowanie miejsca w którym będzie odbywać się wizyta (zredukowanie poziomu hałasu). Wizyta odbywa się przez aplikację Skype lub telefonicznie – prosimy o przesłanie wiadomości @ jaką formę z danymi do kontaktu Państwo wybierają.

Numer konta:  55 2530 0008 2229 1094 7403 0001

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 604 964 039 lub napisanie maila na adres: rejestracja@emg-neurolog.pl.

Logo gabinetu dr Katarzyny Toruńskiej