E- wizyta, Wizyta online

Drodzy Pacjenci, wprowadzamy nowy rodzaj wizyt neurologicznych – E wizyty online. Powstały one z myślą o pacjentach, którzy nie są w stanie przyjechać na wizytę do gabinetu ze względu na stan zdrowia lub odległość.

W chwili obecnej zalecenia, skierowania, zwolnienia lekarskie i recepty wysyłamy drogą elektroniczną lub drogą pocztową (list polecony).

Wizyta online/ E-wizyta dotyczy chorób i dolegliwości neurologicznych i jest prowadzona przez Dr Katarzynę Toruńską.

Przed wizytą istnieje możliwość przesłania aktualnych badań związanych z tematem wizyty na adres rejestracja@emg-neurolog.pl. W trosce o najwyższą jakość wizyty online, podajemy parametry techniczne, które są wymagane do optymalnego przeprowadzenia wizyty:

· Procesor Intel Core™ 2 Duo 1.67GHz lub wyższy

· 2GB pamięci RAM lub więcej

· 32 bitowa karta graficzna kompatybilna z Microsoft DirectShow

· System: Microsoft Windows XP SP3 / Windows Vista / Windows 7 /Windows10 / Urządzenie z systemem Android lub iOS

· Zainstalowany DirectX 9.0c

· Kamera internetowa i mikrofon

· Łącze internetowe – optymalna prędkość 2.0 mb/s ( przed wizytą konieczne sprawdzenie prędkości łącza np.: http://www.speedtest.pl/)

Na wizytę należy się zarejestrować TUTAJ

Pacjenci zapisani na wizytę online są zobowiązani potwierdzić wizytę i przesłać potwierdzenie przelewu w dniu poprzedzającym wizytę do godziny 16.00.

W przypadku niespełnienia warunków w rym czasie wizyta jest automatycznie usunięta.

Prosimy o przygotowanie miejsca w którym będzie odbywać się wizyta (zredukowanie poziomu hałasu). W dzień wizyty zostanie wysłany mail z linkiem i hasłem dostępu, które umożliwi rozpoczęcie wizyty.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 604 964 039  lub napisanie maila na adres: rejestracja@emg-neurolog.pl.

Lachendes Paar Senioren surft gemeinsam am Computer im Internet

Zapisz się online