Wizyta online

Drodzy Pacjenci, wprowadzamy nowy rodzaj wizyt neurologicznych – wizyty online. Powstały one z myślą o pacjentach, którzy nie są w stanie przyjechać na wizytę do gabinetu ze względu na stan zdrowia lub odległość.

W chwili obecnej zalecenia, skierowania, recepty, zwolnienia lekarskie wysyłamy drogą elektroniczną do Pacjenta,  pracodawcy i ZUSU.

Wizyta online dotyczy chorób i dolegliwości neurologicznych i jest prowadzona przez Dr Katarzynę Toruńską.

Przed wizytą istnieje możliwość przesłania aktualnych badań związanych z tematem wizyty na adres rejestracja@emg-neurolog.pl. W trosce o najwyższą jakość wizyty online, podajemy parametry techniczne, które są wymagane do optymalnego przeprowadzenia wizyty: · Procesor Intel Core™ 2 Duo 1.67GHz lub wyższy · 2GB pamięci RAM lub więcej · 32 bitowa karta graficzna kompatybilna z Microsoft DirectShow · System: Microsoft Windows XP SP3 / Windows Vista / Windows 7 /Windows10 / Urządzenie z systemem Android lub iOS · Zainstalowany DirectX 9.0c · Kamera internetowa i mikrofon · Łącze internetowe – optymalna prędkość 2.0 mb/s ( przed wizytą konieczne sprawdzenie prędkości łącza np.: http://www.speedtest.pl/) Na wizytę należy się zarejestrować TUTAJ Prosimy o przygotowanie miejsca w którym będzie odbywać się wizyta (zredukowanie poziomu hałasu). Wizyta odbywa się przez aplikację Skype lub telefonicznie - szczegóły są ustalane podczas potwierdzania wizyty, które odbywa się dzień przed terminem wizyty neurologicznej online.  Numer konta:  55 2530 0008 2229 1094 7403 0001  
   
 
 
 
Zapisz się online