E-wizyta

Wizyta online

Drodzy Pacjenci od 2018 r. prowadzimy nowy rodzaj wizyt neurologicznych – wizyty online. Powstały one z myślą o pacjentach, którzy nie są w stanie przyjechać na wizytę do gabinetu ze względu na stan zdrowia lub odległość.

E wizyta jest pełną konsultacją lekarską tożsamą z tą, która odbywa się w gabinecie. Dlatego zalecenia, skierowania, zwolnienia lekarskie i recepty/e-recepty, które wysyłamy drogą elektroniczną lub drogą pocztową (list polecony). 

Prowadzona przez Dr Katarzynę Toruńską e-wizyta dotyczy chorób i dolegliwości neurologicznych osób dorosłych.

E-wizyta

Wizyta online

 

Co drogi Pacjencie powinieneś wiedzieć o wizytach online?

  • e-wizyty stworzone zostały już w 2018 roku z myślą o pacjentach, którzy z różnych powodów nie mogą pojawić się osobiście w gabinecie,
  • przygotowane i dostosowane pod wszystkie urządzenia mobilne (smartfony i tablety), zaleca się znalezienie ustronnego miejsca (brak dźwięków z otoczenia) z dobrym zasięgiem. Jeśli wizyta online miałaby odbyć się za pośrednictwem komputera prosimy o zapoznanie się parametrami, które zostały wymienione poniżej,
  • wizyta online jest w pełni wizytą neurologiczną, która odbywa się w naszym gabinecie, tj.: po wizycie zostaną wystawione potrzebne i wymagane: zaświadczenia, skierowania, zwolnienia lekarskie, recepty (e-recepta) wraz z zaleceniami,
  • przed wizytą istnieje możliwość przesłania aktualnych badań związanych z tematem wizyty na adres rejestracja@emg-neurolog.pl ,
  • płatność za wizytę należy zrealizować na numer konta: 55 2530 0008 2229 1094 7403 0001 (w wysokości 250zł) i przesłanie potwierdzenia na adres rejestracja@emg-neurolog.pl, w tytule należy dopisać: Wizyta online+ oraz podać imię i nazwisko Pacjenta.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem  +48 604 964 039 

W trosce o najwyższą jakość wizyty online, podajemy parametry techniczne komputerów, które są wymagane do optymalnego przeprowadzenia wizyty:

· Procesor Intel Core™ 2 Duo 1.67GHz lub wyższy

· 2GB pamięci RAM lub więcej

· 32 bitowa karta graficzna kompatybilna z Microsoft DirectShow

· Zainstalowany DirectX 9.0c

· Kamera internetowa i mikrofon

· Łącze internetowe – optymalna prędkość 2.0 mb/s ( przed wizytą konieczne sprawdzenie prędkości łącza np.: http://www.speedtest.pl/).

Pacjent e-wizytę może zamienić na wizytę w gabinecie w gabinecie poprzez zmianę w rejestracji lub telefonicznie.

Pacjenci zapisani na wizytę online są zobowiązani potwierdzić wizytę i przesłać potwierdzenie przelewu w dniu poprzedzającym wizytę do godziny 16.00.

Przy niespełnieniu warunków w wymienionym czasie wizyta jest automatycznie usunięta.

Prosimy o przygotowanie miejsca w którym będzie odbywać się wizyta (zredukowanie poziomu hałasu). Link z hasłem dostępu, które umożliwi rozpoczęcie wizyty zostanie wysłany w dniu wizyty mailem.

Zapisz się online